styczeń23

Spór o ojcostwo znanego PR-owca!

dodano: 23 stycznia 2010 przez robocik


Jak ważną rolę pełnia testy DNA do potwierdzania ojcostwo, mozna się przekonać śledząc ostatnie wydarzenia życia celebrites. Choć może Piotr T. o którym bedzie zaraz mowa typowym celebrytą nie jest, to można go niewątpliwie uznać za osobę medialną, z pierwszych stron gazet.ego eks-trenera od wizerunku między innymi Andrzeja Leppera. Parę dni temu wybuchła afera, gdy w pyskówce gazetowej Doda w ripoście na krytykę Piotra T. ,publicznie zarzuciła mu, że nie jest ojcem swojej dwu i pół letniej córki.

Piotr T. zareagował na to bardzo nerwowo, można by powiedzieć nawet nie do końca profesjonalnie, a na pewno nie dość profesjonalnie jak można by oczekiwać od uznanego specjalisty. Postraszył więc dodę, zmieszał z błotem za podważanie jego ojcostwa. Co mnie zastanowiło to to, że nigdzie nie napisał wprost, że to kłamstwo! Nigdzie , pisał, że to haniebne, że doda to wieśniara i atakuje jego 2 i półletnią córkę, ale nigdzie nie napisał wprost, że Doda kłamie.

Zastanowiło mnie. Po dwóch dniach jednak przestało. Jak się okazało, ujawnił się dzisiaj domniemany biologiczny ojciec dziecka - postać równie znana opinii publicznej - dość popularny prezenter radiowy.

Prezenter Radia Eska, Paweł T znany szerzej jako Paweł "Pawelec" postanowił potwierdzić wypowiedziane pyblicznie słowa Dody: 

Ojcem tego dziecka, jak się okazuje już medialnego, nie jest Piotr Tymochowicz. Jestem nim ja, Paweł "Pawelec" - oświadczył na łamach Super Expressu.

Pawelec oświadczył też, że posiada badania genetyczne wykonane w celu potwierdzenia ojcostwa jego osoby, a zaprzeczenia ojcostwa Piotra T., który jest obecnie prawnym opiekunem dziecka. Pawel oświadczył, że testy DNA które wykonał z prawdopodobieństwem bliskim 100 procent wskazują na niego jako biologicznego ojca.

Podobno Piotr T. mimo uzyskanej wiedzy co do wyników tych badań nie zezwala na jakikolwiek dostęp do dziecka Pawelcowi. Co szczerze mówiąc wcale mnie nie dziwi, nie dość, że przeleciał mu żonę, to teraz jeszcze chce odebrać dziecko.  

Ale wracając do tematu, to wszystko co rzekł Pawelec oznaczało by jeśli się potwierdzi, że słowa Dody nie były bezpodstawnymi docinkami. W mojej opinii zasługuje ona tym bardziej na krytykę, gdyby tylko palneło od tak jakąś nieprawdę. Przecież ujawniła bardzo prywatne sprawy rodzinne Piotr T. mówiąc:

Właśnie podszedł do mnie pan Piotr Tymochowicz, który... yyyy... słyszałam, że za symboliczną złotówkę doradzi mi na czyich kolanach mam siadać na różnych festiwalach. Ja mogę mu nawet za darmo doradzić, na czyich kolanach ma nie siadać jego żona, bo z tego co wiem, spłodziła piękne dziecko z jego kolegą.

 Ze słów prezentera radiowego Pawelca wynika, że sprawa nie jest tak jednoznaczna jak twierdzi specjalista od wizerunku Piotr T.:

 Trwa postępowanie, którego efektem będzie przywrócenie mi praw ojcowskich - twierdzi Pawelec. - Dodam też, że pan Piotr chciał znieść swoje prawa ojcowskie względem córki w pierwszej chwili, kiedy dowiedział się, że nie jest jej ojcem. Moja córka mówi do Piotra T. "tato" i uśmiecha się do niego. Nie ma pojęcia, co się dzieje.

Pan Tymochowicz będzie musiał przeprosić nie tylko Dodę, ale przede wszystkim moje dziecko, które cały czas jest przez niego oszukiwane - kontynuuje prezenter. Tak naprawdę w sposób nieświadomy malutka Natasza cierpi, ponieważ nie wie o tym, że jest tam więziona. On robi jej krzywdę.

Naprawdę niezła świnia z tego Pawelca. Piotra T. specjalnie nie kocham, za jego poglądy, ale ten Pawelec wygląda na straszną kanalię. Niestety w tej historii lepiej gdyby testów DNA na ojcostwo chyba w ogóle nie wymyślono

 

----------

Strona dla zainteresowanych tematyką testów DNA na ojcostwo:

http://meska-strona.roi.pl/?Testy-DNA-na-ojcostwo - Testy DNA, DNA na ojcostwo, testy DNA na ojcostwo, potwierdzanie ojcostwa, test DNA, test DNA na ojcostwo

---------  
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy